Referencje

Referencje naszej firmy


Fountain of Knowledge w prasie

okladka angielskiNewsweek2 wydanie NLEBohaterowielearning3d_3numer3 numerI_OKL_NLE_04okladka_angielski_0Kokladka_angielski_06_Madonna_ok (1)okladka_Learning_Freddie_ok.indd


 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 16 reviews
Godne polecenia!

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, dostosowane stylem pod osobę uczącą sie. Profesjonalnie. Dizekuje.

Polecam!!!

Polecam serdecznie usługi Mariusza Gomuły. Trafiłam do niego przez przypadek szukając pomocy w nauce angielskiego. Przyznam się,  że uczyłam się w kilku szkołach, ale tylko tutaj znalazłam nauczyciela, który podchodzi indywidualnie do każdego ucznia. Zajęcia są intensywne, ale już po paru tygodniach zauważyłam różnice w moim angielskim. Dalej będę korzystać z usług Fountain of Knowledge. Gorąco zachęcam inne osoby potrzebujące dobrego angielskiego. Naprawdę warto !!!

Polecam usługi Mariusza Gomuły. To nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Dostosowuje program do potrzeb ucznia. Nie korzysta z gotowych szablonów. Każdy uczeń jest traktowany indywidualnie. Korzystam już z usług Fountain of Knowledge - Nauka Języków Obcych od prawie roku i polecam każdemu kto chce się naprawdę nauczyć języka angielskiego.

Business English

Profesjonalizm, unikatowe metody nauczania, elastyczność, brak szablonowości oraz co najważniejsze - indywidualne podejście do klienta. To wszystko sprawia, że z czystą przyjemnością mogę polecić usługi Pana Mariusza oraz firmy Fountain of Knowledge.

Z Panem Mariuszem Gomuła współpracuję od roku 2008. Początkowo moim celem było uzupełnienie braków w możliwie jak najszybszym czasie przed moim wyjazdem na stypendium zagraniczne. Jednak sposób prowadzenia zajęć w sposób jak najbardziej dostosowany do moich potrzeb skłonił mnie do kontynuowania współpracy z Panem Mariuszem po moim powrocie. Współpracę z Fountain of Knowledge polecam ze względu na profesjonalną wiedzę Pana Mariusza i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb, jak również ze względu na zajęcia, które nie polegają wyłącznie na wykonywaniu kolejnych ćwiczeń z podręcznika, ale uzupełnione są o trafne wskazówki metodyczne, jak również o dodatkowe elementy (jak np. sposób prowadzenia prezentacji) niezbędne w procesie nauki języka obcego, a nieobecne w innych szkołach językowych.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»